Web Analytics Made Easy - Statcounter

پیجر لرزشی مشتری رستورانی چیست؟

پیجر لرزشی مشتری فست فود چیست

پیجر ویبره دار مشتری رستورانی چیست؟

پیجر یا فراخوان به هر وسیله ای که جهت فراخوانی مشتریانی که در صف انتظار دریافت سفارشات خود هستند، اطلاق میشود. به طور معمول دو نمونه دستگاه فراخوان مشتری در مجموعه های غذایی استفاده میگردد.
۱- دستگاه فراخوان مشتری صوتی: همان دستگاه شماره انداز یا اعلام نوبت که بر روی نمایشگر دیجیتال شماره فیش مشتری را نمایش میدهد و امکان اعلام صوتی شماره فیش مشتری رستوران را نیز دارد.
۲- دستگاه پیجر لرزشی مشتری: وسیله ایست جهت فراخوان کردن مشتریان که توسط هشدارهای (آلارمهای) صوتی و نوری و لرزشی، مشتری را از اماده بودن سفارشاتش مطلع میکند. بدلیل استفاده از سیستم لرزشی در آن، به آن پیجر لرزشی مشتری گفته میشود.


خرید پیجر لرزشی مشتری رستورانی

عملکرد فراخوان ویبره دار مشتری

فراخوان ویبره دار مشتری چگونه کار میکند؟

پیجر مشتری شامل یک فرستنده و یک گیرنده میباشدکه به صورت بی سیم با یکدیگر در ارتباط هستند.
معمولا این ارتباط تا فواصل ۲۰۰ الی ۳۰۰ متر هم برقرار است (با توجه به شرایط محیط) و در صورت نیاز به افزایش برد میبایست از تقویت کننده امواج استفاده شود.
فرستنده یک کیپد (صفحه کلید) است که شماره پیجر در آن انتخاب میشود و فرمان پیج صادر میگردد.
گیرنده دستگاهی است که در اختیار مشتری قرار میگرد و هنگام دریافت فرمان از کیپد، بوسیله آلارمهای نوری، صوتی و ویبره، مشتری را آگاه میسازد.


آشنایی با اجزای دستگاه پیجر مشتری لرزشی.

پیجر لرزشی مشتری یا فراخوان ویبره دار مشتری شامل حداقل سه دستگاه میباشد.
۱- کیپد فراخوان لرزشی مشتری: جهت انتخاب شماره پیجر مشتری و صدور فرمان پیج به کار می رود.
۲- پیجر فراخوان لرزشی مشتری: قسمتی است که در اختیار مشتری قرار میگیرد و با توجه به برند پیجر مشتری در ست های ۱۰، ۱۵ و ۲۰ عددی قابل ارائه است.
۳- پایه شارژر پیجرهای لرزشی مشتری: پایه جهت شارژ پیجر ها استفاده میشود.در بعضی نمونه ها تنها قادر به شارژ همان ست ۱۰ یا ۱۵ عددی میباشد، اما در بعضی مدلها امکان شارژ تعداد بیشتر بصورت همزمان نیز هست.
*در بعضی از مجموعه ها از یک پایه برای شارژ دو ست پیجر بصورت نوبتی هم استفاده میشود.
۴- تقویت کننده امواج (اختیاری)
* دستگاهها معمولا در مدل های مستطیلی، گرد، دوناتی و پیتزایی موجود میباشد.

اجزای پیجر فراخوان لرزشی مشتری

کاربرد فراخوان ویبره دار مشتری در رستوران و بیرون بر

 در مجموعه های غذایی که از سیستم اعلام نوبت صوتی استفاده میکنند، مشتری رستوران پس از ثبت سفارش در مجموعه انتظار میکشد تا شماره فیش او خوانده شده و سفارش خود را تحویل بگیرد.به واسطه نوع عملکرد اطلاع رسانی، مشتریان باید در مجموعه حضور فیزیکی پیدا کنند تا ضمن اطلاع از سفارشات آماده شده، بتوانند سفارشات خود را سریعتر دریافت کنند. همین امر بعضا منجر به تجمع (و حتی نارضایتی) تعداد زیادی از مشتریان میشود و در برخی مجموعه های دارای سالن پذیرایی، این شلوغی باعث بر هم خوردن آرامش مشتریان سالن میگردد. پیجر لرزشی برای رفع مشکل شلوغی هنگام دریافت سفارش در رستوران طراحی و تولید شده است..بدین صورت که پس از ثبت سفارش یک عدد پیجر از صندوق به مشتری تحویل داده میشود و نیاز به حضور مشتری در مجموعه نیست و هر زمان سفارش او آماده شود، صندوق شماره او را پیج کرده و مشتری برای دریافت سفارش، مراجعه میکند.


پیجر لرزشی فست فود و فود کورت

کاربرد فراخوان مشتری لرزشی

 ۱- برای مجموعه های غذایی که در نزدیکی اماکن تجاری و یا در مجتمع های تجاری هستند، انتخاب پیجر لرزشی مشتری بسیار ارزشمند است. مشتریان اینگونه مجموعه ها میتوانند زمان انتظار خود را صرف بازدید از مجموعه های تجاری دیگر کنند و زمانیکه سفارشاتشان آماده شد، به رستوران مراجعه نمایند.
۲- مجموعه هایی که جای پارک مناسبی ندارند و قصد دارند تا مشتریان تا زمان آماده سازی سفارشات در مجموعه تجمع نکنند و بتوانند در خودرو های خود زمان اتظار را سپری کنند، میتوانند با استفاده از پیجر ویبره دار مشتری رضایت مشتریان خود را جلب نمایند.
۳-پرکاربرد ترین مجموعه ها جهت استفاده از فراخوان لرزشی مشتری فود کورت ها هستند( فود کورت هایی که مشتریان شخصا برای دریافت سفارش به مجموعه ها مراجعه میکنند). با توجه به اینکه در فود کورت سالن پذیرایی مشترک است و گاهی ممکن است مشتریان از مجموعه های مختلف بصورت همزمان سفارش دهند، بهترین گزینه جهت مدیریت زمان و سفارشات مشتریان این محصول است.

موارد کاربرد فراخوان مشتری لرزشی در چه مجموعه هایی است؟