Web Analytics Made Easy - Statcounter

کیوسک سفارشگیر غذا چیست؟

کیوسک سفارشگیری خوردکار رستوران

کیوسک سفارشگیری خودکار چیست؟

کیوسک سفارش غذا یک پلتفرم سفارش غذا مخصوص مشتریان رستوران و فست فود و کافی شاپ و فودکورت ها است. مشاهده منوی رستوران به همراه تصاویر غذا، امکان ثبت سفارش توسط مشتری با استفاده از سیستم لمسی و پرداخت از طریق کارت‌خوان متصل به کیوسک از قابلیت‌های کیوسک سفارش دهی است.
کیوسک سفارش دهی
با اتصال به نرم‌افزار رستوران، سفارش‌های ثبت‌شده توسط مشتریان را به سیستم مرکزی صندوق فروش انتقال می‌دهد و هم‌زمان یک نسخه از سفارش‌های ثبت‌شده را به‌صورت خودکار به پرینتر آشپزخانه، ارسال می‌‌کند.
ضمن اینکه کیوسک سفارشگیر غذا میتواند بصورت مستقل کار کند و هیچ نیازی به نرم افزار مجموعه نداشته باشد، این عمل بستگی به نرم افزار سفارشگیری کیوسک دارد که شما میتوانید در هنگام خرید از ان اطلاع پیدا کنید.
کیوسک سفارشگیری
دستگاهی است شامل یک نرم افزار و مجموعه ای از سخت افزارها و بدلیل ماهیت کار این دستگاه (که رابط کاربری ساده با مخاطب است) میتواند بدون نیاز به اپراتور، فروش را انجام دهد.
بیشترین کاربرد کیوسک سفارش گیر در مجموعه هایی است که محصولات را بر اساس تعداد به فروش میرسانند(نه به صورت وزنی).


کیوسک سفارشگیری رستوران چیست

فروش انواع کیوسک سفارشگیر رستورانی

آشنایی با کیوسک سفارشگیری خودکار رستوران و فست فود

- استند (بدنه):میتواند بصورت ایستاده یا دیواری طراحی شوند.همچنین مدل افقی یا عمودی نمایشگر بستگی به نوع طراحی استند دارد.
- رایانه: کامپیوتر یا هسته اصلی است که معمولا از دستگاههای ALL IN ONE استفاده میشود و ابعاد آن نیز با توجه به ابعاد اندازه استند در نظر گرفته میشود.
- فیش پرینتر: بصورت داخلی و یا خارجی بر روی استند نصب میگردد و جهت ارائه فیش صورتحساب به مشتریان میباشد.
- کارتخوان بانکی: بدلیل استقلال عملکرد این دستگاه و عدم نیاز به اپراتور، وجود کارتخوان بانکی جهت تسویه توسط مشتری، ضرورت دارد.
- نرم افزار کیوسک سفارشگیری: نرم افزار کیوسک بایستی بسیار ساده و کاربر پسند بوده تا هر شخص در هر رده سنی و با هر سطح از آگاهی بتواند به راحتی سفارش خود را ثبت کند.
*در بعضی از برندها، نرم افزار و سخت افزار بصورت یکپارچه ارائه میگردد و در بعضی برندهای دیگر امکان تهیه نرم افزار کیوسک سفارشگیری و خود دستگاه کیوسک سفارش گیری بصورت جداگانه امکان پذیر میباشد.
در کل دنیا شرکت هایی هستند که به ساخت کیوسک سفارشگیر هوشمند روی اورده اند و دستگاه هایی را تولید میکنند که ظاهری بسیار شیک و دارای ابعاد متفاوت هستند و تمام امکانات را در یک دستگاه قرار داده اند.شما میتوانید بر روی لینک کیوسک سفارش گیری غذا کلیک کنید و تنوع محصولات تولید داخل را در قسمت اگهی نامه سایت Fareca.ir مشاهده کنید. 

آشنایی با کیوسک سفارشگیری خودکار رستوران و فست

کاربرد سیستم سفارش دهی خودکار غذا در کدام مجموعه ها است

موارد کاربرد سیستم سفارش دهی خودکار غذا

شاید تجربه سفر به خارج از کشور را داشته باشید یا در درون فیلم ها دستگاههایی را دیده اید که محصولاتی از قبیل شکلات ها خوراکی ها یا نوشیدنی ها را درون خود دارند و با انتخاب انها و پرداخت وجه ان دستگاه محصول انتخابی فرد را به ان میدهد ایده ساخت کیوسک سفارشگیری ثبت سفارش نمونه پیشرفته همان دستگاه ها است با این تفاوت که محصول انتخابی مشتری را شما برای آنها آماده می کنید. شاید شما میخواهید همراه با تکنولوژی جلو بروید و قرار داشتن یک کیوسک سفارشگیر رستوران و فست فود را درون مجموعه خود مناسب میدانید ولی بهتر است قبل از هزینه کردند اطلاعات کافی درباره کیوسک ثبت سفارش داشته باشید و با مزایا و کاربرد های ان اشنا شوید که خریدی مطمئن داشته باشید.
استفاده از کیوسک برای مجموعه هایی است که پرداخت صورتحساب بعد از سفارش الزامی است. برای مجموعه ای که مشتری بر سر میز سفارش میدهد و پس از صرف غذا صورتحساب خود را پرداخت میکند مناسب نیست. برخی از افراد از کار کردن با دستگاه های مدرن و جدید لذت میبرند و وجود یک استند سفارش گیر انها را مشتاق میکند که رستوران شما را بعنوان یک رستوران متفاوت بشناسند مجموعه شما را از رقیبان شما جلو بیاندازد ولی در برخی از مناطق ترس از تکنولوژی و نداشتن دانش کار با چنین سیستم هایی درست بر عکس مورد ذکر شده عمل کند و کیوسک شما بدون استفاده بماند.


عملکرد کیوسک سفارشگیری در رستوران و فست فود

با قرار دادن دستگاه سفارش گیری غذا در مجموعه، مشتریان میتوانند جهت ثبت سفارشات خود مستقیما به کیوسک مراجعه کنند. شما میتوانید سفارشات بیرون بر خود را به کیوسک ثبت سفارش منتقل کنید. در این صورت مشتریان حضوری ضمن مشاهده عکس و مواد تشکیل دهنده هر محصول سفارشات خود را ثبت و تسویه خود را انجام دهند. و پس از آماده سازی، شماره فیش انها اعلام و سفارشات توسط تحویلدار به ایشان تحویل داده میشود. این روش در رستوران و فست فود کاربرد دارد. همچنین در فست فود ها و فود کورت ها که مشتری پس از ثبت سفارش تسویه حساب کرده و سپس غذای خود را میل میکند نیز، کیوسک سفارش گیر مشتری کاربرد دارد. در فود کورتها هر یک از مجموعه ها میتواند دارای یک کیوسک اختصاصی باشد و مشتریان برای ثبت سفارشات خود، از بین کیوسکها، برند مورد نظر را انتخاب و سفارشات خود را ثبت میکند. پس از ثبت سفارش و تسویه درخواست به همان مجموعه غذایی ارسال میگردد و پس از آماده سازی شماره فیش مشتری اعلام و مشتری جهت دریافت سفارشات به مجموعه مراجعه میکند.

طرز کار استند سفارشگیری فست فود