Web Analytics Made Easy - Statcounter
fareca

ایده راه اندازی سامانه جامع مجموعه های غذایی FARECA
طرح اولیه راه اندازی سامانه جامع مجموعه های غذایی- FARECA- در سال ۱۳۹۵ و با توجه به نیاز سنجی از مجموعه های غذایی شکل گرفت. تحقیقات و باز خورد مخاطبین اصلی این طرح گواه بر نیازمندی مجموعه های غذایی به سامانه ای جامع در زمینه: معرفی جامع مجموعه های غذایی، بازار خرید و فروش و خدمات کاملا اختصاصی ، مرجع آموزشی و سایر امکانات دیگری بود که در این سامانه قرار داده شده است. بیش از دهها بار ویرایش طرح اولیه، نتیجه تشکیل اتاق فکر و کار گروههای تخصصی با هدف کاربردی کردن امکانات برای مخاطبین تخصصی و کاربران عمومی میباشد. با آغوشی باز پذیرای انتقادات و پیشنهادات سازنده شما کاربران عزیز خواهیم بود.

fareca
fareca

فست فود، رستوران، کافی شاپ FARECA

راه اندازی مجموعه های غذایی از دیرباز صنعتی پر سود و پر رونق به حساب می آمده، همچنین با توجه به گسترش بازار و ارتقاء تکنولوژی، ایجاد بسترهای تخصصی برای مشاغل گوناگون از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. در ذیل به بررسی اهداف سامانه جامع فست فود، رستوران، کافی شاپ FARECA خواهیم پرداخت.راه اندازی مجموعه های غذایی از دیرباز صنعتی پر سود و پر رونق به حساب می آمده، همچنین با توجه به گسترش بازار و ارتقاء تکنولوژی، ایجاد بسترهای تخصصی برای مشاغل گوناگون از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. در ذیل به بررسی اهداف سامانه جامع فست فود، رستوران، کافی شاپ FARECA خواهیم پرداخت.راه اندازی مجموعه های غذایی از دیرباز صنعتی پر سود و پر رونق به حساب می آمده، همچنین با توجه به گسترش بازار و ارتقاء تکنولوژی، ایجاد بسترهای تخصصی برای مشاغل گوناگون از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. در ذیل به بررسی اهداف سامانه جامع فست فود، رستوران، کافی شاپ FARECA خواهیم پرداخت.راه اندازی مجموعه های غذایی از دیرباز صنعتی پر سود و پر رونق به حساب می آمده، همچنین با توجه به گسترش بازار و ارتقاء تکنولوژی، ایجاد بسترهای تخصصی برای مشاغل گوناگون از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. در ذیل به بررسی اهداف سامانه جامع فست فود، رستوران، کافی شاپ FARECA خواهیم پرداخت.راه اندازی مجموعه های غذایی از دیرباز صنعتی پر سود و پر رونق به حساب می آمده، همچنین با توجه به گسترش بازار و ارتقاء تکنولوژی، ایجاد بسترهای تخصصی برای مشاغل گوناگون از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. در ذیل به بررسی اهداف سامانه جامع فست فود، رستوران، کافی شاپ FARECA خواهیم پرداخت.راه اندازی مجموعه های غذایی از دیرباز صنعتی پر سود و پر رونق به حساب می آمده، همچنین با توجه به گسترش بازار و ارتقاء تکنولوژی، ایجاد بسترهای تخصصی برای مشاغل گوناگون از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. در ذیل به بررسی اهداف سامانه جامع فست فود، رستوران، کافی شاپ FARECA خواهیم پرداخت.راه اندازی مجموعه های غذایی از دیرباز صنعتی پر سود و پر رونق به حساب می آمده، همچنین با توجه به گسترش بازار و ارتقاء تکنولوژی، ایجاد بسترهای تخصصی برای مشاغل گوناگون از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. در ذیل به بررسی اهداف سامانه جامع فست فود، رستوران، کافی شاپ FARECA خواهیم پرداخت.راه اندازی مجموعه های غذایی از دیرباز صنعتی پر سود و پر رونق به حساب می آمده، همچنین با توجه به گسترش بازار و ارتقاء تکنولوژی، ایجاد بسترهای تخصصی برای مشاغل گوناگون از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. در ذیل به بررسی اهداف سامانه جامع فست فود، رستوران، کافی شاپ FARECA خواهیم پرداخت.

fareca

درباره آگهی نامه ها

 آگهی نامه های فضای مجازی چند سالی است که محبوبیت خوبی را در بین کاربران بدست آورده اما نیاز به راه اندازی آگهی نامه های تخصصی برای مشاغلی که پتانسیل و وسعت بیشتری دارند به شدت احساس میشود. چرا که راه اندازی آگهی نامه تخصصی در این گونه صنایع میتواند به کاهش هزینه های مصرف کنندگان و فروش بیشتر تولید و تامین کنندگان منجر شود.از سوی دیگر دسترسی سریعتر به محصولات، خدمات (برای مصرف کنندگان) و دسترسی آسانتر به مصرف کنندگان و در نتیجه فروش بیشتر (برای تولید و تامین کنندگان) ،ایجاد و راه اندازی اینگونه آگهی نامه ها را توجیه میکند. آگهی نامه های فضای مجازی چند سالی است که محبوبیت خوبی را در بین کاربران بدست آورده اما نیاز به راه اندازی آگهی نامه های تخصصی برای مشاغلی که پتانسیل و وسعت بیشتری دارند به شدت احساس میشود. چرا که راه اندازی آگهی نامه تخصصی در این گونه صنایع میتواند به کاهش هزینه های مصرف کنندگان و فروش بیشتر تولید و تامین کنندگان منجر شود.از سوی دیگر دسترسی سریعتر به محصولات، خدمات (برای مصرف کنندگان) و دسترسی آسانتر به مصرف کنندگان و در نتیجه فروش بیشتر (برای تولید و تامین کنندگان) ،ایجاد و راه اندازی اینگونه آگهی نامه ها را توجیه میکند.

fareca

امکانات آگهی نامه تخصصی مجموعه های غذایی FARECA

  • اولین و تنها آگهی نامه تخصصی مجموعه های غذایی
  • معرفی تامین کنندگان تجهیزات تخصصی آشپزخانه مجموعه های غذایی
  • خرید و فروش تجهیزات تخصصی نو و کارکرده آشپزخانه مجموعه های غذایی
  • معرفی تولید و تامین کنندگان مواد اولیه مجموعه های غذایی
  • خرید و فروش مواد اولیه مجموعه های غذایی بصورت روزانه
  • معرفی ارائه دهنگان خدمات مرتبط با مجموعه های غذایی
  • معرفی و استفاده از جشنواره ها و فروشهای ویژه
  • معرفی جدیدترین محصولات مرتبط با مجموعه های غذایی
  • ارتباط سریعتر و آسانتر تامین کننده با مصرف کننده
  • قیمتهای رقابتی محصولات و خدمات
fareca
fareca

راه اندازهای فست فود، رستوران، کافی شاپ

بخش راه اندازی FARECA به معرفی راه اندازان تخصصی فست فود، رستوران، کافی شاپ و تریا بصورت کشوری و استانی میپردازد.وجود دیتای جامع در این خصوص به علاقمندان سرمایه گذاری در این صنعت پر سود که اطلاعات و تخصص لازم را در این زمینه ندارندکمک بسیار زیادی خواهد کرد.از طرفی معرفی راه اندازان مجموعه های غذایی به مجموعه داران گرامی باعث میگردد تا با بهره گیری از تجارب و تخصص و مشاوره راه اندازان، ریسک شکست خود را پایین بیاورند.در بخش راه اندازای ، اطلاعات فردی ، تخصصها ، رزومه و مجموعه های راه اندازی شده توسط آنها، بصورت رایگان در اختیار مجموعه های غذایی قرار خواهد گرفت.


آموزشگاههای آشپزی

در بخش آموزشگاه های FARECA به معرفی آموزشگاههای آشپزی تخصصی مجموعه های غذایی خواهیم پرداخت.
اطلاعات آموزشگاه ها به تفکیک استان میباشد و کاربران عزیز میتواند ضمن آشنایی با مجموعه ، مربیان و مدارک قابل ارائه،
از دوره های آموزشی مطلع گردند.
جهت تسهیل روند اطلاع رسانی لینک سایت آموزشگاه نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
درج اطلاعات آموزشگاه در بخش آموزشگاههای آشپزی بصورت رایگان خواهد بود.

fareca

fareca

اعطای نمایندگی برندهای غذایی

در بخش اعطای نمایندگی برندهای FARECA ، مجموعه هایی که در صدد اعطای نمایندگی به شهرستانهای دیگر و شهرستان خود میباشند میتوانند تبلیغات خود را به همراه اطلاعات مجموعه و شعب فعلی و استانهای مورد نظر و تصاویر مجموعه و محصولات و شرایط اعطای نمایندگی در این قسمت ثبت نمایند.

fareca