Web Analytics Made Easy - Statcounter
درباره فست فود شاپ

فست فود شاپ

فست فودشاپ در امر مشاوره و طراحی و تجهیزات و ایجاد فضایی مناسب در زمینه فست فود، فرنگی،کافی شاپ و فود کورت توانسته است مجموعه ای از بهترین وسایل را در محیط پویا و فعال گردآوری کند.
این شرکت با یک تیم فعال و با انگیزه ، کسب و کار خود را توسعه داده و ما قادر به گسترش روابط تجاری خود با شرکت ها و برند های معتبر دنیا می باشیم.
چرا انتخاب ما ۱۶ سال سابقه فعالیت در حرفه رستوران داری و خدمات به رستوران های بزرگ ایران.
تجهیز بیش از ۱۰۰ رستوران معروف ایران.
دارای تجهیزات آکبند و کارکرده خارجی بنا به درخواست مشتری.
پشتیبانی از محصولات پس از فروش.

خدمات فست فود شاپ

مشاوره
⇐ بازدید و برداشت اولیه از محل
⇐ مشاوره و برنامه ریزی جهت تهیه منو
⇐ ارائه نقشه جانمایی دستگاه ها ولوازم
⇐ ارائه لیست لوازم و دستگاه های مورد نیاز در حال حاضر شرکت فست فود شاپ، با دارا بودن کادری فعال و خلاق و اثر بخش ، می تواند ایده شما را طراحی و پیاده سازی نماید.
این شرکت تا کنون موفق به اجرای دهها پروژه گردیده است.
از خدمات شرکت فست فود شاپ، می توان به بازدید از محل شما، مشاوره و برنامه ریزی جهت تهیه منو، ارائه نقشه های تخصصی جانمایی دستگاه ها و لوازم و همچنین ارائه لیستی کامل از تجهیزات و لوازم مورد نیاز فست فود، اشاره نمود.

قرارداد 

⇐ ارائه نقشه تاسیسات شامل:گاز،برق،آب و فاضلاب 
⇐ بازدید تکنسین جهت اجرای صحیح نقشه ⇐ چیدمان لوازم،نصب و آموزش 
⇐ تامین مواد اولیه و آموزش جهت پخت طبق روال موجود در خصوص عقد قرارداد، میتوانید با شرکت تماس حاصل نمایید، در طول انعقاد قرارداد، 
ارائه نقشه تأسیسات مورد نیاز شامل نقشه تأسیسات گاز رستوران ، تأسیسات برق رستوران ، تأسیسات آب و فاضلاب رستوران، از نکات مهم می باشد .
لازم به ذکر است که در طول انجام همه این موارد، تکنسین شرکت، جهت اجرای صحیح نقش ، امر نظارت و بازدید را به نحو احسن و مستمر انجام می دهد.
یکی دیگر از موارد مهم در رستوران و فست فود شاپ، چیدمان لوازم، نصب و آموزش و همچنین تأمین مواد اولیه و آموزش جهت پخت می باشد. که شرکت فست فود شاپ، کلیه این موارد را می تواند در اختیار شما قرار دهد. 

تحویل رستوران
⇐ تامین مواد اولیه و آموزش جهت پخت
⇐ طراحی و برنامه ریزی سیستم مالی مجموعه یکی دیگر از مسائل مهم یک رستوران، طراحی و برنامه ریزی و پیاده سازی سیستم مالی مجموعه می باشد. در طول انجام و پیاده سازی رستوران، هتل و یا فست فود تان، ما شما را یاری می نماییم تا بتوانید بهترین سیستم مالی را مورد استفاده قرار دهید.

آدرس دفتر مرکزی: تهران ، سعادت آباد ، خیابان دوم ، بلوار بهزاد ، پلاک ۱۳
تلفن همراه : ٠٩١٢٣١٤١١٣٤
ایمیل : info@fastfoodshop.ir
اینستاگرام fastfoodshop
تلگرام t.me/ fastfoodshop
سایت http://fastfoodshop.ir