Web Analytics Made Easy - Statcounter
درباره مجموعه مدیران رستوران

درباره مجموعه میران رستوران

بی شک راه‌اندازی، یکی از مهمترین واصلی‌ترین مراحل پروژه می­‌باشد. کلیه برنامه ­ریزی­‌ها و هزین­ه‌ها، جنبه عملی مربوط به این مرحله می‌­باشد و زمان طولانی از پروژه صرف راه‌اندازی پروژه می­‌گردد.
گروه مدیران رستوران (RMG)، مشاور و راه‌انداز پروژه­‌های رستوران، کافی­ شاپ و فست ­فود، با بیش از ۱۲ سال حضور مستمر و اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه درسرتاسر ایران و معرفی بهترین برندهای دنیا در این صنعت، با کادری مجرب و متخصص با هدف انجام پروژه­‌های رستوران، کافی شاپ و فست فود در داخل و خارج از کشور شکل گرفته است.
این شرکت آرمان خود را بر مبنای ارتقای کیفیت صنعت غذا در سطح استانداردهای بین المللی قرار داده است. هدف ما همکاری، اجرا و پشتیبانی پروژه‌ها با کیفیتی فراتر از تصور مشتری است.

تخصص ما

یکی از اهداف عمده گروه مدیران رستوران ارائه مشاوره به سرمایه گذاران و فعالان صنعت رستوران، کافی شاپ و فست فود است. بدون شک ورود و بقا در این صنعت نیازمند حجم بالایی از اطلاعات است. از سوی دیگر فراگیری این حجم از اطلاعات نیازمند صرف زمان و هزینه بالایی است که برای فعالان این صنعت توجیهی ندارد.
این موضوع ایده اصلی تشکیل شرکت مهندسی مشاوره گروه مدیران رستوران را بنا نهاده است. به دلیل افزایش تقاضا به مرور زمان گروه مدیران رستوران به یک شرکت معتبر بین المللی عضو (Foodservice Consultant Society International)
تبدیل شده است که مشاوره های متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهند.
با وجود توسعه صنعت رستوران در ایران، هنوز خلا ناشی از عدم وجود شرکت های مشاور در این حوزه که قادر به ارائه بسته متنوعی از خدمات مشاوره ای به مشتریان صنعت رستوران و کافی شاپ باشد، احساس می شود.هدف ما تلاش برای پر کردن این خلاها است.  

خدمات مجموعه مدیران رستوران

خدمات مجموعه مدیران رستوران

چرخه پروژه با راه‌اندازی به چرخش درمی­ آید و غفلت از این مرحله خسارات جبران ناپذیری را به بار خواهد آورد. عواملی که می­‌تواند در راه­‌اندازی پروژه موثر باشد:

۱- بهره گیری از مشاورین متخصص قبل از راه اندازی  

۲- برنامه ریزی مشخص و مدرن تا قبل از راه اندازی

۳- استفاده ازگروه­‌های راه اندازی­ متخصص، با تجربه و با صلاحیت در زمینه مربوطه

۴- در جریان قرار دادن تیم راه‌اندازی از جزئیات پروژه

۵- اختصاص زمان کافی به راه اندازی

۶- آموزش‌های تئوری و عملی تیم راه‌اندازی به نیروی انسانی

ارتباط با ما : مشاوره و راه اندازی     تلفن: ۰۹۱۲۵۸۸۲۳۸۸    دورنگار: ۸۸۶۷۰۳۴۹ ۰۲۱