Web Analytics Made Easy - Statcounter
درباره مجموعه کافه ساز

درباره مجموعه کافه ساز

خشت اول تیم کافه ساز را سه نفر بنا نهادند، که هر کدام با مهارت و تخصص مربوط به راه اندازی کافه و فضای اینترنت کنار هم ایستاده اند تا به شما عزیزان در ساخت و راه اندازی و همچنین خدماتی از قبیل مشاوره و آموزش و بانک اطلاعاتی مربوط به کافه کمک کنند.
اما آنچه در کافه ساز بسیار مهم است، هر کاری به دست متخصص آن امر سپرده شده تا کار با کیفیت و استاندار باشد و خواسته مخاطبین را برآورده کند. مجموعه کافه ساز از تیم های ایده پرداز،طراحی، تحلیل و تیم اجرا و تیم پشتیبانی به منظور حمایت از مشتریان بطور منظم و دقیق و با شرح وظایف از قبل تعریف شده پیروی می کند تا به آن نتیجه ای برسیم که هم تیم کافه ساز و هم مشتریان عزیز برنده آن باشند و موجبات رضایت و کیفیت بالا را برآورده کنند.
کافه ساز مرجعی است برای مشاوره، راه اندازی و ساخت کافه یا کافی شاپ، دیزاین، طراحی داخلی و اجرای کافه، مارکتینگ، خدمات کاست کنترل، خرید و فروش تجهیزات آکبند و دست دوم و در نهایت درباره ی هر آنچه که سبب راحتی و سهولت دردسترس بودن اطلاعات برای شما میشود.
زمان و مکان دو شرط اساسی زندگی ما است و اینگونه دیدار کافه ساز و شما زمانیست که مسئول کافه دست به دستگیره در برده و آغازگر هویت مشترک باشد. احساسی که در تمام دوران زندگی همه ما ردی بر جای میگذارد. ما اینجایم تا تعابیر تکراری را تغییر دهیم. تیم مراقبت و کنترل کافه ساز به امر مشترک و ماندگار با شما فکر میکنند. کافه ساز به شما می اندیشد.


راه های ارتباطی
تلفن : ۲۸۴۲۲۹۵۵
موبایل : ۰۹۳۷۳۱۴۰۳۲۲
تلگرام : ۰۹۱۹۸۰۵۰۶۳۹
ایمیل : info {at} cafesaz.com