Web Analytics Made Easy - Statcounter
درباره علیرضا کمالو

درباره علیرضا کمالو

ارائه خدمات راه اندازی رستوران و همچنین افزایش فروش رستوران‌ها از تخصص‌های من علیرضا کمالو به‌عنوان مشاور و مجری تبلیغات و هدایتگر برند می‌باشد.
فارغ‌التحصیل رشته‌ی ؛ گـرافیـک، علــوم ارتباطات (مدیریت رسانه) و مدیریت بازاریابی می‌باشد.
در دنیای بزرگ تبلیغات بر روی جذابیت ظاهری نمانام‌ها، علایق مشتری‌ها، کشش و جاذبه ایجاد کردن برای برند و رضایت مشتری تمرکز داریم. با داشتن همراهان متخصص می‌توانیم به مشتری‌های خود به بهترین شکل ممکن درراه اندازی رستوران‌های ایرانی و خارجی خدمت کنیم.

از مهم‌ترین خدمات ما در راستای راه اندازی رستوران توسط من شامل:
راه اندازی
تبلیغات و برند سازی انواع رستوران‌ها
تألیف منو و افزایش فروش رستوران‌ها می‌باشد.
درواقع کار ما می‌تواند از پیش از تولد برند آغاز شود و در تمام مراحل رشد و بلوغ هم ادامه پیدا کند. اینکه برند ما چه نامی داشته باشد و در چه بازاری فعالیت کند وکلا در زمان فعالیت چگونه دیده شود تا هرروز خواهان بیشتری داشته باشد از جذاب‌ترین قسمت‌های کار ما به‌حساب می‌آید.

از سال ۹۲ به همراه تیم متخصص و خوش‌ذوق از شاخه تبلیغات و دیزاین داخلی وارد حوزه راه اندازی رستوران شده‌ایم. و در این زمینه نمونه‌های موفق متعددی را در رزومه خود ثبت کردیم.
نمونه‌هایی چون رستوران ایتالیایی سنسو ، رستوران دی اف اچ ، رستوران میزبان و … از مهم‌ترین پروژه‌های ما درزمینهٔ راه اندازی رستوران تاکنون بوده است.

خدمات علیرضا کمالو

تبلیغات رستوران
تمام تبلیغات رستوران‌ها درگذشته به یک تابلوی تبلیغاتی محدود می‌شده است که در سر درب رستوران نصب می‌شد و تنها افرادی که به فراخور کار وزندگی با این تابلو مواجه می‌شدند می‌توانستند آن را ببینند. اما امروزه شیوه تبلیغات رستوران و راه اندازی رستوران‌ها با گذشته تغییرات بسیار زیادی کرده است. این بخش از رستوران‌داری شامل کارهای متنوعی شده است. که می‌تواند یک رستوران را به بهترین شکل ممکن به افراد جامعه معرفی نماید. تبلیغات رستورانی مناسب , به‌جا و مشتری‌پسند می‌تواند روی میزان فروش رستوران تأثیر بسیار زیادی داشته باشد. ازاین‌رو توجه به موضوع تبلیغات در رونق کسب‌وکار و راه اندازی رستوران موفق و پرفروش بسیار بااهمیت می‌باشد.

تالیف منو رستوران

تألیف منوی رستوران و طراحی انواع منو برای رستوران باید با توجه به مختصات مختلف همچون: مکان ، زمان و نیازهای مخاطبین رستوران طراحی و آماده شود. ما به‌وسیله سرآشپزهای تحت قرارداد مجموعه خود امکان تألیف منو رستوران‌های متنوع و اجرای انواع منوهای ایتالیایی، ایرانی، فرانسوی و ملل را فراهم نموده‌ایم. در این بخش با تحقیقات لازم و بررسی برگ خریدهای مهم و تأثیرگذار منوی پیشنهادی رستوران موردنظر را در اختیار کارفرما قرار می‌دهیم. بدیهی است که برای ارائه منوی متفاوت تحقیقات بازار به لحاظ بومی و منطقه‌ای بزرگ‌ترین عامل موفقیت ما در ارائه بهترین منو می‌باشد. تألیف و طراحی منوی رستوران‌ها بخش مهمی از اقدامات راه اندازی رستوران می‌باشد.

برندسازی رستوران

برندسازی رستوران از دیگر اقدامات مهم در راستای راه اندازی رستوران است. هنگامی‌که فردی به رستوران خاصی می‌رود، دلیل آن غذای خوب آن رستوران است یا فضای دلپذیرش. بیایید یک‌لحظه تبحر و خلاقیت سرآشپز در طبخ غذاهای لذیذ را در نظر نگیریم و فقط روی طراحی فضای رستوران متمرکز شویم. نمای یک رستوران چگونه باشد تا بتواند مشتری‌ها را جذب کند؟ این مسئله به عوامل متعددی بستگی دارد. همه این موارد به برندسازی موفق در راه اندازی رستوران منجر می‌شود. طراحی دکوراسیون رستوران و تبلیغات رستوران یکی از نمودهای برندسازی می‌باشد. ما در مجموعه تخصصی خود تلاش می کنیم تا به‌اصطلاح عامیانه‌ی بازار چشم و دل مشتری را سیر کنیم.

افزایش فروش رستوران

یکی از مهم‌ترین موارد در راه اندازی رستوران افزایش فروش رستوران است. رستورانی که فروش مطلوب و دلخواه خود را نداشته باشد باید درجایی از کار خود دچار اشتباه شده باشد. عوامل مختلفی روی میزان فروش رستوران و جذب مشتری تأثیر دارند که در این میان می‌توان به تبلیغات مؤثر , طراحی آرایه‌گری جذاب رستوران و منوی رستوران اشاره نمود. درصورتی‌که قصد راه‌اندازی رستوران خود رادارید. و یا از میزان فروش خود ناراضی هستید. مجموعه ما آماده است تا با بهترین راهکارها به شما کمک نماید تا فروش خود را افزایش دهید .با کمک مجموعه ما می‌توانید بهترین تبلیغات رستوران ، دکوراسیون ایده‌آل و بهترین بازدهی را از راه اندازی رستوران خود به دست آورید.

طراحی دکوراسیون رستوران
من علیرضا کمالو همراه با تیم متخصص خود در مشاوره به عزیزانی که تصمیم به راه اندازی رستوران یا کافه و فست فود را دارند کمک می کنیم. تا آگاه باشند که با چه چالش هایی می بایست مواجه شوند و چه موانعی را باید برطرف کنند. همچنین پس از راه اندازی چگونه تبلیغات کنند و چگونه افزایش فروش و تثبت فروش داشته باشند. این ها و خیلی موارد دیگری در راه اندازی کسب و کار رستورانی اهمیت دارد و ما به عزیزان کمک می کنیم تا در بهترین حالت تصمیم گیری قرار بگیرند.

راه های ارتباط با ما : ۰۹۱۲۳۳۷۱۱۲۳