Web Analytics Made Easy - Statcounter
درباره مجموعه الفبای رستورانی

درباره مجموعه الفبای رستورانی

مجموعه الفبای رستورانی با تکیه بر دانش فنی ،تجربه کاری و در اختیار داشتن تیم متخصص و کارآمد در زمینه طراحی و راه اندازی انواع رستوران ، فست فود و کافی شاپ ، خدمات خود را از ابتدای کار در اختیار مشتریان قرار میدهد. برای بالا رفتن راندمان کار و تخصصی شدن کارها تمامی فعالیت ها در چهار بخش کلی تقسیم میشود که هر تیم به صورت کاملا حرفه ای بر روی بخشی از پروژه کار میکنند .

خدمات مجموعه الفبای رستورانی

دپارتمانهای مجموعه الفبای رستورانی

۱- دپارتمان طراحی
تیم طراحی مجموعه الفبای رستورانی پایه و اساس فعالیت خود را بر طراحی دکوراسیون فضاها و طراحی تاسیسات قرار داده است.پس از بازدید از مکان پروژه ،برآورد و امکان سنجی انجام میشود، سپس طرح های اولیه و چیدمان (به صورت ۳Dو ۲D) را در اختیار مشتریان قرار داده و پس از تایید نهایی به مرحله اجرا در می آید. هدف ما استفاده بهینه از فضاها ،ایجاد فضای خوب و دلنشین و انتقال یک حس خوب به مشتریان است.

۲- دپارتمان راه اندازی
خدمات راه اندازی رستوران، راه اندازی فست فود و راه اندازی کافی شاپ توسط اساتید غذا و نوشیدنی به صورت آموزش و مشاوره صورت میگیرد. مشاوران ما از زمانی که شما تصمیم به راه اندازی یک رستوران،فست فود یا کافی شاپ میگیرید در کنار شما خواهند بود و از برآورد هزینه،طراحی منو ،آموزش پرسنل،مشاوره خرید تجهیزات و … تا افتتاح و خدمات پشتیبانی ، کلیه ی خدمات مشاوره ای را در اختیار شما قرار میدهند و به شما کمک میکنند تا چشم اندازی روشن از آینده رستوران خود داشته باشید و شاهد موفقیت روز افزون آن باشید.

۳- دپارتمان تجهیزات
تیم فروش ضمن مشاوره در ارتباط با انتخاب تجهیزات آشپزخانه به شما کمک میکند تا مناسبترین تجهیزات را با بهترین قیمت برای رستوران، فست فود و یا کافی شاپ خود خریداری نمایید.همانطور که میدانید تجهیزات آشپزخانه تاثیر بسزایی در کیفیت غذای رستوران دارد.پس بسیار مهم است کهتجهیزات برودتی ، آماده سازی ، پخت ، شست و شو و تجهیزات جانبی به صورتی انتخاب شود که ضمن در نظر گرفتن بودجه اختصاص یافته،کیفیت استاندارد و مناسب را هم پوشش دهد.

۴- برندینگ
مجموعه الفبای رستورانی با در اختیار داشتن مشاوران حرفه ای در زمینه برندینگ در خلق ایده های نو همراه شما میباشد و به شما کمک میکند تا از امکانات و شرایط ،بیشترین بهره وری را در راستای معرفی برند و برندینگ داشته باشید. برندسازی رستوران پروسه ای است که نیاز به برنامه ریزی و توجه خاص دارد.الفبای رستورانی این اطمینان را به شما میدهد که با یک برنامه ریزی دقیق بتوانید کسب و کار خود را در این زمینه ارتقا بخشید و با مشاوره و طی کردن مسیر اصولی تبدیل به یک برند شوید.

شماره های تماس با مجموعه الفبای رستورانی: ۰۲۱۸۶۰۸۵۳۱۱ – ۰۹۱۲۴۷۰۴۶۲۶