Web Analytics Made Easy - Statcounter
CHEF یار (راه اندازی رستوران، فست فود، کافه)

درباره CHEF یار

شرکت شایان سازه البرز (شف یار) با تکیه بر دانش فنی ،تجربه کاری با بیش از دو دهه فعالییت تخصصی و در اختیار داشتن تیم متخصص و کارآمد در زمینه طراحی و راه اندازی انواع رستوران ، فست فود و کافی شاپ ، خدمات خود را از ابتدای کار در اختیار مشتریان قرار میدهد.
برای بالا رفتن راندمان کار و تخصصی شدن کارها تمامی فعالیت ها در سه بخش کلی تقسیم میشود که هر تیم به صورت کاملا حرفه ای بر روی بخشی از پروژه کار میکنند . نحوه کار آنها به اختصار در زیر بیان میشود.

خدمات CHEF یار

دپارتمانهای CHEF یار

۱- دپارتمان طراحی
تیم طراحی شرکت شایان سازه البرز (شف یار) پایه و اساس فعالیت خود را بر طراحی دکوراسیون فضاها و طراحی تاسیسات قرار داده است.پس از بازدید از مکان پروژه ،برآورد و امکان سنجی انجام میشود، سپس طرح های اولیه و چیدمان را در اختیار مشتریان قرار داده و پس از تایید نهایی به مرحله اجرا در می آید. هدف ما استفاده بهینه از فضاها ،ایجاد فضای خوب و دلنشین و انتقال یک حس خوب به مشتریان است.

۲- دپارتمان راه اندازی
خدمات راه اندازی رستوران، راه اندازی فست فود و راه اندازی کافی شاپ توسط کارشناسان خبره آموزش و مشاوره صورت میگیرد. مشاوران ما از زمانی که شما تصمیم به راه اندازی یک رستوران،فست فود یا کافی شاپ میگیرید در کنار شما خواهند بود و.. از برآورد هزینه،طراحی منو ،آموزش پرسنل،مشاوره خرید تجهیزات و … تا افتتاح و خدمات پشتیبانی ، کلیه ی خدمات مشاوره ای را در اختیار شما قرار میدهند و به شما کمک میکنند تا چشم اندازی روشن از آینده رستوران خود داشته باشید و شاهد موفقیت روز افزون آن باشید.

۳- دپارتمان تجهیزات
تیم فروش ضمن مشاوره در ارتباط با انتخاب تجهیزات آشپزخانه به شما کمک میکند تا مناسبترین تجهیزات را با بهترین قیمت برای رستوران، فست فود و یا کافی شاپ خود خریداری نمایید.همانطور که میدانید تجهیزات آشپزخانه تاثیر بسزایی در کیفیت غذای رستوران دارد.پس بسیار مهم است که تجهیزات برودتی ، آماده سازی ، پخت ، شست و شو و تجهیزات جانبی به صورتی انتخاب شود که ضمن در نظر گرفتن بودجه اختصاص یافته،کیفیت استاندارد و مناسب را هم پوشش دهد شرکت شایان سازه البرز (شف یار) علاوه بر مشاوره رایگان در انتخاب بهترین خرید تجهیزات خود نیز تولیدکننده انواع تجهیزات صنعتی رستوران می باشد که علاوه بر کیفت بالای محصولات و پایینتر قیمت نسبت به بازار میتواند شما را همراهی نماید.


تماس با ما  ۰۲۱۶۶۶۱۸۸۵۴   ۰۲۱۶۶۶۹۸۷۳۹
کیلومتر ۲ بزرگراه فتح(جاده قدیم) , لاین کندرو بعد از درب اول پایگاه یکم شکاری - پلاک ۱۱۱ واحد ۱