Web Analytics Made Easy - Statcounter
درباره کول کاپ

درباره کول کاپ

در جوامع امروزی که غذاهای فانتزی یکی از ارکان روزمره زندگی ما شده است این مجموعه تصمیم به تولید و سرو غذاهای جدیدی با سبک و سیاقی نو گرفته که مشخصه آن فینگر فود یا همان غذای انگشتی است.
کول کاپ برای اولین بار در صنعت رستوران های زنجیره ای، غذایی سالم با طعم و مزه منحصر به فرد بدون استفاده از سوسیس و کالباس تولید و سرو نموده که از شاخصه های بارز این مجموعه می توان به تولید انحصاری محصولات خود به صورت کاملا صنعتی برگرفته از مرغ، گوشت و سبزیجات اشاره کرد. که این امر موجب شده است که حاشیه سود نمایندگی ها بالاتر رفته و از نظر کمیت و کیفیت دائما در حال کنترل می باشد و همینطور هزینه های سربار آماده سازی مواد اولیه از چرخه فروش و سرو غذا خارج شده و فضای مفید برای سرو غذا را افزایش داده است.
لازم به توضیح است که نیمه آماده بودن مواد اولیه کول کاپ و عدم آماده سازی باعث شده است که این غذا را بتوان حتی در فضای حدود ۶ متر هم سرو نمود و بازدهی بالایی از سرو این محصول به دست آورد .
مدل ظروف و سرو این غذا نیز از نکات قوت آن می باشد که در نوع خود بی نظیر و هیجان انگیز است. شایان ذکر است که می توان این نکته را یاد آور شد که شما می توانید با کمترین هزینه یکی از شعب کول کاپ را احداث نمایید و در کمترین بازده به سود بالایی دست یابید .
این مجموعه رستوران با شعب متعددی در کشور مشغول به فعالیت می باشد که از جاذبه های بی نظیر صنعت غذایی بوده وتجربه ای جدید را به مشتریان خود عرضه می نماید
جهت اطلاع بیشتر در این زمینه و اخذ نمایندگی می توانید با شماره های دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر اصلی تهران، میدان شیخ بهایی، برج صدف، طبقه ۱۱، واحد ۱۱۶
تلفن
۸۸۰۴۹۸۳۱- ۰۲۱
۰۲۱-۸۸۰۶۹۷۳۳
ایمیل info@coolcup.ir
https://coolcup.ir