Web Analytics Made Easy - Statcounter
درباره مجموعه غذایی پدر خوب

درباره مجموعه غذایی پدر خوب

مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب با پخت بیش از ۴۰ نوع غذا شامل انواع پیتزا، ساندویچ، غذاهای ایتالیایی، سوخاری، پیش غذا و سالاد گام جدیدی در عرصه رستورانداری مدرن برداشته است.
نان و خمیری که در غذاهای مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب مورد استفاده قرار می گیرد، به طور روزانه و به صورت ترکیبی از انواع سبزیجات و ادویه جات در خمیر مایه آماده طبخ، تهیه می گردد که فاقد جوش شیرین بوده و سرشار از فیبرهای گیاهی می باشد. نکته قابل تامل در ویژگی نان و خمیر مورد استفاده، عدم وجود ضایعات نان در مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب می باشد .
ویژگی بارز غذاهای مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب طبخ آن به صورت تنوری می باشد. به عبارت دیگر استفاده از روغن و سرخ شدن در طبخ این غذاها جایی نداشته و ارزش غذایی آنها در هنگام پخت حفظ می شود.
کارشناسان تغذیه و مسئولان کنترل کیفیت در مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب همواره درصدد آن هستند تا غذایی به میهمانان عرضه شود که دارای بهترین کیفیت در پخت و بالاترین ارزش غذایی بوده تا موجبات رضایتمندی ایشان را فراهم نماید،و به همین دلیل است که ما می گوییم:
غذاهای مجموعه رستوران های زنجیره ای پدر خوب خوردنی نیست، به یاد ماندنی است ما در مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب بر این باوریم که در عرصه رستوران داری مدرن برای هر نوع ذائقه، غذای مخصوصی داریم و به جرات و با اطمینان میگوئیم که اگر تنها یکبار میهمان ما در یکی از شعب مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب باشید، برای همیشه افتخار میزبانی خود را به ما خواهید سپرد و این است همان پیشنهادی که نمیتونی ردش کنی...

شرایط اعطای نمایندگی پدر خوب

شرایط اعطای نمایندگی شعب پدر خوب

شرایط عمومی:
- دارا بودن زمینه اقتصادی مورد نیاز این حرفه (توان مالی کافی جهت احداث ، استانداردسازی ، خرید تجهیزات و گشایش نمایندگی )
- تکمیل مدارک لازم و کسب تاییدیه های مجموعه در مصاحبه اولیه
- متعهد به رعایت حقوق مشتری شرایط مکانی:
- داشتن حداقل ۱۰۰ مترمربع ملک (زیربنا) در یکی از خیابانهای اصلی یا معابر پر تردد با بر حداقل ۶ متر.(در شهرستانها حداقل ۱۲۰ متر مربع).
- ارائه اصل اسناد مالکیت یا اجاره (بنام متقاضی یا اقرار نامه از صاحب سند مبنی بر اختیار تام در زمینه گشایش شعبه پدر خوب در محل).
- رعایت فاصله مجاز ملک مورد نظر از دیگر نمایندگیهای مجموعه رستوران های پدر خوب (بر اساس نظر مجموعه)
- کیفیت موارد فوق با مراجعه حضوری بازرس شرکت ، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
مدارک لازم جهت اعطای نمایندگی:

اشخاص حقیقی
- اصل و کپی شناسنامه از تمام صفحات
- اصل و کپی کارت ملی پشت و رو
- فرم تکمیل شده درخواست اعطای امتیازنمایندگی یا مشارکت
- اصل و کپی سند مالکیت ، اجاره نامه یا صلح نامه محل مورد نظر اشخاص حقوقی
- اصل و کپی از تمام صفحات اساسنامه شرکت و تصویر روزنامه رسمی از آخرین تغییرات
- اصل و کپی کارت ملی مدیر عامل و ریئس هیئت مدیره
- فرم تکمیل شده

ارتباط با دفتر مرکزی: info@pedarekhoob.com
ارتباط با واحد بازرگانی: bazargani@pedarekhoob.com
ارتباط با واحد تبلیغات: tablighat@pedarekhoob.com
ارتباط با واحد کنترل کیفیت: qc@pedarekhoob.com
لینک فرایند اعطای نمایندگی
لینک فرم اعطای نمایندگی