درباره آموزشکاه آشپزی آرسس شف


درباره آموزشکاه آشپزی آرسس شف

اعتقاد شرکت ارسس شف به سوی فردایی بهتر است.ما معتقدیم که یک کارمند با انگیزه و با صلاحیت توانایی تغییر سرنوشت هر مجموعه ای را داراست.
ما معتقدیم که یک کارمند متعهد بایستی راهی طولانی را برای افزایش و بهتر کردن اعتبار مجموعه طی کند. تعهد او روحیه و اعتماد به نفس او و دیگر هم تیمی هایش را افزایش داده و منجربه موفقیت موسسه ای می شود که کارمند در آن تبدیل به ستونی مهم و مرکزی شده است.
ما متعقد به ایجاد ارتباط بلند مدت با مشتریان خود از طریق آموزش کیفی خدمات پشتیبانی و فراهم نمودن بهترین معارفه ها و راهنمایی هایی هستیم که می تواند نتایج موثرتر و سریع تری در بر داشته باشد.
ما معتقد به فعالیت و ارتباط دو جانبه با ارباب رجوع هستیم که در آن نیازها و خواسته های آنان را شنیده و سپس با یک روش منحصر بفرد که برای هر کدام از مشتریانمان متفاوت است آنان را در رسیدن به خواسته ها و نیازهایشان یاری رسانیم.
مجموعه این موارد و مواردی دیگر چیزی است که ما آن را “تغییر به سوی آینده” می خوانیم و شرکت پاوان ارسس (ارسس شف) بر این اعتقاد است که منبع تمامی راه حلها و کمک به حل نیازها و مشکلات شما را در اختیار دارد.
امروزه که هتلهای زنجیره ای بزرگ با متحد شدن عرصه را برای فعالیت و رقابت هتلها.رستورانها و کافی شاپهای کوچکتر تنگ کرده اند، شرکت پاوان ارسس (ارسس شف) با علم و تجربه در تبدیل سرمایه از دست رفته به واحدهای در حال رشد، و با مشاورین اهل فن که تجربیات گسترده ای در تمامی سطوع مدیریتی، فروش و بازاریابی، و تعیین منابع و تهیه تجهیزات دارند همواره در کنار شما خواهد بود.

زمانی که شما تصمیم به ثبت نام در یکی از دوره های آموزشی آشپزی میگیرید با بیش از ۵۰۰ آموزشگاه آشپزی برمیخورید که هر کدام خدمات و سابقه مخصوص به خود را دارد اما حقیقتا بهترین کلاس آشپزی نزد موسسه هایی میباشد که بهترین آشپز ها را پرورش داده اند.
با توجه به اینکه آموزش آشپزی عمومی بر نوع رفتار مشتریان شما تاثیر گزار میباشد توصیه میکنیم که آموزش های خودتون رو نزد یک آموزشگاه معتبر و با سابقه سپری بکنید.

دوره های آموزشگاه آشپزی آرسس شف

دوره های آموزشگاه آشپزی آرسس شف

- دوره شف شو
- آشپزی عمومی
- فست فود عمومی
- آشپزی ملل
- آشپزی تخصصی
- قنادی تخصصی
- دوره مدیریت تشریفات و مراسم در هتل


تماس بـــا ما:
آدرس: تهران،خیابان شهیدبهشتی، پلاک ۲۰۳ طبقه دوم واحد ۲
تلفن: ۰۲۱۸۸۷۳۳۱۳۵     ۰۲۱۸۸۷۳۱۹۵۰     ۰۲۱۸۸۷۳۲۸۸۴